Původ zlaté medaile, trofejí a brokátů

Azlatá medaileje odměna nebo doklad vydaný vítězi na různých sportovních akcích. Obvykle je vyroben z kovu a je rozdělen na zlaté, stříbrné a bronzové medaile, které jsou udělovány prvnímu, druhému a třetímu.
Medaile od počátku neexistují. V prvních sportovních událostech byla vítěznou cenou "vavřínová koruna" tkaná z olivových větví nebo větví cassia. Na prvních olympijských hrách v roce 1896 byly ceny, které vítězové vyhráli, takové "vavříny", které trvaly až do roku 1907. V tomto roce uspořádal Mezinárodní olympijský výbor výkonný výbor v nizozemském Haagu, aby formálně schválilzlatá medaile, stříbrná medaile a bronzová medaile pro vítěze olympijských her.

Od 8. olympijských her v Paříži v roce 1924 učinil Mezinárodní olympijský výbor další doplňující rozhodnutí oocenění medailí. Je jasně uvedeno, že kromě medailí(policejní medaile), vítězové olympijských her budou rovněž oceněni certifikátem o ocenění. Medaile první, druhé a třetí ceny musí mít nejméně 60 mm v průměru a 3 mm v tloušťce. Zlaté a stříbrné medaile jsou vyrobeny ze stříbra a jejich obsah stříbra nesmí být nižší než 92,5%. Povrch zlaté medaile je také pozlacený a ne méně než 6 gramů čistého zlata.
Pokud jde o původ trofeje, na světě existuje takové rčení. V Anglii byl zabit král jménem Edward. Když si vzal sklenku vína od ostatních, jen se ohlédl a napil se, ale někdo za ním ho bodl. Tato změna učinila z Britů tradici na banketu, pokud majitel připil hostům sklenicemi, osoba, která vzala sklenici a lidé kolem něj se postavili a lidé stojící vedle nich vstali Pijáci jsou obklopeni skupinami, které ukazují ochranu. Tato sklenice na víno používaná v etiketě banketu je známá jako "Pohár lásky" a stává se dárkem věnovaným nejlepším hostům. Lidé dali "Love Cup" vítězům sportovních akcí a vyjádřili své vřelé blahopřání, které je nyní trofejí.
Brokát se poprvé objevil v čínských dynastiích Shang a Zhou více než 3000 př.nl. V té době se jednalo pouze o lukostřelecké hnutí. V dynastii Tang byl šampionát oficiálně symbolem vítězství sportovních událostí. Závod dračích lodí je jednou z největších sportovních událostí v dynastii Tang. V minulých dynastiích bylo účelem závodu dračích lodí čistě připomenout velkého vlasteneckého básníka Qu Yuan. Ale v dynastii Tang se závod dračích lodí stal zvláštní soutěží. Aby bylo možné hodnotit soutěžící, lidé speciálně vložili do vody dlouhý činel a zavěsili jasný barevný brokát nazvaný "trofej" nebo "barevný štítek". První dračí loď, která vyhrála šampionát, byla konečným vítězem a dračí loď byla nazývána "vítěznou". Od té doby se "standard" stal referencí šampiona.

To je zdroj medailí(medaile ze slitiny zinku), trofeje a brokáty. Je v dnešním úvodu trochu více pochopení těchto tří věcí, které symbolizují dobrý význam?